Покана за турнир “Робин Худ”

Покана за турнир “Робин Худ”
сряда 29 декември 2010 – 20:21:16

logo_r_hud.jpg
П О К А Н А

До спортните клубове
Членове на БФ “Стрелба с лък”              

Уважаеми колеги,

СК “Робин Худ” Ви кани, да вземете участие в турнир “Робин Худ” на закрито за кадети/кадетки, момчета/момичета (рекърв и компаунд) -индивидуално.
ДАТА И МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ:
15.01.2011 г., в гр. София, 145 СОУ “Симеон Радев” – спортната зала.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ: Заявка за участие, талон за предсъстезателен преглед и копие от картотеката за 2011г.
СРОКОВЕ:
1. Да се изпрати предварителна заявка за участие на имейл:sk_robin_hud@abv.bg до 07.01.2011г., която да съдържа броя на състезателите по възрастови групи и категории, в които се състезават, треньорите и ръководителите.  Копие от заявката да се изпрати и до БФСЛ.
2. Краен срок за окончателна заявка за участие на имейл:sk_robin_hud@abv.bg  до 13.01.2011г., в която да се отразят настъпилите промени. Заявката да се пусне с копие до БФСЛ.
Тел. за контакт: 0887799590 Венцислав Великов
СИСТЕМА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА СЪСТЕЗАНИЯТА
индивидуално първенство за кадети/кадетки, момчета/момичета в категориите рекърв и компаунд.
Дистанция 18 метра за кадети/кадетки – 60 изстрела (2 х 30) и елиминации. Мишени – вертикално разположени тройни.
Дистанция 12 метра за момчета/момичета – 60 изстрела (2 х 30).Мишени 80см.

ПРОГРАМА:

Събота – 15.01.2011 г.
10:15 ч. – откриване
10:25 ч. – 10:55 ч. – прострелка
11:00 ч. – 13.15  квалификации                                       
13:15 ч. – 13.45 ч. – почивка
14:00 ч. – 14.15 ч. – награждаване на деца до 13 г /  момчета и момичета
14:15 ч. –елиминации и финали  за кадети и кадетки
– Награждаване и закриване на турнира.

ЗАБЕЛЕЖКА:
1. В зависимост от постъпилите заявки, може да настъпят промени в програмата, без да се променя началният час на състезанието.
2. Спортните клубове са длъжни да осигурят на своите състезатели еднакви спортни екипи, съобразени с правилника за провеждане на състезания.
3. Състезатели, чието облекло не отговаря на изискванията, няма да бъдат допускани за участие в турнира.
НАГРАДИ:
Лично класиране: от първо до трето място във всички категории – медали.
СЪДИЙСКИ СЪСТАВ:
1. Главен съдия: Венцислав Великов
2. Помощник съдия: Димитър Димитров
3. Компютърна обработка на резултатите (секретар): Атанас Темелков и Исай Исаев

Карта на училището:
http://www.bgmaps.com/link/C83219AEA2DD0EC98B80A2CC86C2989D